Szkoła Tańca Samba

Szkoła Tańca SAMBA - Myślenice, Małopolska, Kraków, Polska. Zapraszamy do tańca !

OVERVIEW

The web site szkolatanca-samba.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have inspected thirteen pages inside the site szkolatanca-samba.pl and found forty-six websites linking to szkolatanca-samba.pl. There are two social media sites acquired by szkolatanca-samba.pl.

SZKOLATANCA-SAMBA.PL TRAFFIC

The web site szkolatanca-samba.pl has seen varying levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for szkolatanca-samba.pl

Traffic ranking (by month) for szkolatanca-samba.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolatanca-samba.pl

Dalin Myślenice - strona klubu

Wracamy na swój stadion! Dalin Myślenice - KS Sosnowianka. Wracamy na swój stadion! Dalin Myślenice - KS. Dalin Myślenice - KS Sosnowianka Stanisław Dolny Sobota, 01. Startuje runda wiosenna IV ligi.

Orliki Myślenice - OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY

Przyjdź na trening i baw się futbolem razem z nami - profesjonalnie! Autorski program łączący sport z edukacją. Dwóch zawodników powołanych na zgrupowanie reprezentacji Małopolski.

Internet Myślenice - PCkomNET - Twój dostawca internetu

Iż w związku z nawiązaniem współpracy z firmą TOOFIBER. pl zmianie uległa lokalizacja biura PCKOMNET. Pozostałe dane kontaktowe pozostają bez zmian. PQI Mini I812 I-Stick ver. Whitenergy bateria Toshiba PA3166 14,8V 4400mAh czarna. PCKOMNET - Twój dostawca internetu.

WHAT DOES SZKOLATANCA-SAMBA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolatanca-samba.pl Mobile Screenshot of szkolatanca-samba.pl Tablet Screenshot of szkolatanca-samba.pl

SZKOLATANCA-SAMBA.PL SERVER

Our parsers discovered that a single page on szkolatanca-samba.pl took one thousand two hundred and eighty-one milliseconds to come up. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so therefore I consider szkolatanca-samba.pl not secure.
176.9.24.233

We revealed that this website is using the Apache server.

Szkoła Tańca Samba

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site szkolatanca-samba.pl has the following on the web page, "Nauka Pierwszego Tańca - Lekcje indywidualne." We noticed that the website also said " Lekcje indywidualne to prywatne zajęcia dla par z instruktoremką." It also said " Czas zajęć do wyboru 45 minut, 60 minut lub 90 minut. Lekcje indywidualne u nas to - przygotowanie układu do wybranej piosenki - możliwość nauki wybranego układu z internetu lub motywu filmowego np. dirty dancing - przygotowanie specjalnego układu do miksu dwóch lub więcej piosenek - porady na temat do. I Piętro - Wejście od ulicy." The header had szkoła tańca - samba as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by szkola tanca samba, szkoła tańca samba, and szkolatanca-samba which isn't as urgent as szkoła tańca - samba. The other words szkolatanca-samba.pl used was szkolatanca-samba.pl. szkoła is included but might not be viewed by web crawlers.

SEEK SIMILAR WEBSITES

Kursy taneczne - Szkoła Tańca Piaseczno

Zajęcia od 30 czerwca 2015 we wtorki i czwartki g. Grupa I - po kursie podstawowym - zajęcia w poniedziałki 19. Grupa II - zaawansowani - zajęcia w środy 19. 00 zapraszamy do trenowania - Wieczorek.

SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO MERENGUE - PIOTR KISZKA

Sylwester i karnawał już tuż tuż. Tancerze Szkoły Tańca chętnie uświetnią każdą imprezę. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt ze Szkołą Tańca. Spot reklamowy naszej Szkoły Tańca. Oto nasz spot promujący Szkołę Tańca MERENGUE! Zapraszamy na kursy tańca towarzyskiego, użytkowego, latino solo, Zumbę i wiele innych. Nie brakuje zajęć dla dzieci i młodzieży m. balet, breakdance, video clip dance, taniec towarzyski itd.

Szkola Tanca Chicago - Home

Zajecia dla dzieci i doroslych. Pierwszy tanciec slubny ,taniec nowozencow. 7925 w 103rd st unit 4. Start your own free website. A surprisingly easy drag and drop site creator. Photo used under Creative Commons from dark mephi.

Szkoła tańca Rondo w Rybniku, kursy tańca, taniec w Rybniku, zajęcia taneczne - Szkoła Tańca RONDO Rybnik

W cenie 160 zł od pary za 6 spotkań po 60 minut,. Zajęcia we wtorki i czwartki,. 691 - 871 - 008. Zaplanuj swój wolny czas z naszą Szkołą Tańca. W ofercie Latino Ladies Styling, Zumba, Taniec Towarzyski, Break Dance, Hip-hop. Zajęcia dla dzieci młodzieży i dorosłych.

Strona główna - Szkoła Tenisa - Grzegorz Jeż